Galeria » Geovit - Jugowice

Jugowice to niewielka miejscowość położona w malowniczej dolinie Bystrzycy, pomiędzy Sowimi i Wałbrzyskimi Górami, z dala od wrzawy i mieszczańskiego zgiełku. Stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczkowiczów - blisko stąd do Środkowych i Zachodnich Sudetów. Zimą, gdy spadnie śnieg, narciarzy swoją łagodnością kuszą pobliskie stoki.

 Na prawdziwych śmiałków czeka zdobycie zamków w Książu, Bolkowie i Grodnie. W tym czasie białogłowe mogą pospacerować po ogrodach palmiarni w Lubiechowie. Warto także zobaczyć, wchodzące w skład poniemieckiego kompleksu zbrojeniowego z II wojny światowej, sztolnie w Osówce oraz wybrać się pod Krzywą Wieżę w Ząbkowicach i poszukać Skał Krasnoludków pod Krzeszowcem.

Wysoki standard, przyjazna atmosfera i barwny krajobraz sprzyjają zarówno pracy twórczej, jak i rodzinnemu wypoczynkowi. W ośrodku można skorzystać z dobrodziejstw odnowy biologicznej, hydroterapii i masaży. Wybierając się zaledwie 3 km poza ośrodek, trafimy nad jezioro Bystrzyckie, z wypożyczalnią sprzętu wodnego i kąpieliskiem.

 Do dyspozycji Gości:
- pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe oraz apartament i pokoje typu studio (98 miejsc)
- wszystkie pokoje z łazienką, TV sat, radiem, telefonem
- sala restauracyjna (75 miejsc)
- grill
- dwie sale konferencyjne (120, 20 miejsc)
- basen letni
- boisko do siatkówki i koszykówki, asfaltowy kort tenisowy
- sauna, siłownia
- bilard, tenis stołowy
- parking strzeżony

- usługi bazy odnowy biologicznej i rehabilitacji z zakresu hydroterapii (masaże podwodne, kąpiele perełkowe i solankowe), fizykoterapii (terapia prądami interferencyjnymi, diadynamik, laseroterapia), aerozoloterapii (inhalacje), termoterapii (okłady borowinowe) oraz masaże lecznicze.

Warto wiedzieć:
- doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 12.00
- honorujemy karty płatnicze
- obsługa w języku angielskim, niemieckim
- śniadania w formie bufetu, obiady, obiadokolacje i kolacje serwowane,posiłki w godzinach:
śniadanie 7.30-10.00
obiad 13.00-15.00
obiadokolacja - 17.00
kolacja 18.00-20.00
- możliwość wyboru diety wegetariańskiej
- odległość od Wałbrzycha 20 km
- kompleksy dla narciarzy - Wielka Sowa, Bartek w Rzeczce - odległość 5 km,Łomnica - odległość 12 km, Karolinka w Jedlinie Zdroju - odległość 5 km, Gwarek w Mieroszowie - odległość 18 km
- wyposażenie sal konferencyjnych: rzutnik folii, rzutnik multimedialny, ekran, tablica flip-chart, sprzęt audio-video