Galeria » Hotel Wyspa Ski&Spa

Ustroń należy do najpiękniejszych miast Beskidu Śląskiego, położony jest w dolinie rzeki Wisła pomiędzy Czantorią (995 m n.p.m.) i Równicą (884 m n.p.m.). Dojechać tu można trasą szybkiego ruchu z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Łodzi. Blisko jest stąd do sąsiednich miejscowości Beskidzkiej Piątki – Brennej, Istebnej, Szczyrku i Wisły, a także do Czech i na Słowację. 

Wyspa Ski&Spa usytuowana jest w niewątpliwie najbardziej urokliwej dzielnicy Ustronia – Jaszowcu, który stanowi oazę spokoju, znajdując się jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta.
Przepiękne krajobrazy i odpowiednio zagospodarowane tereny zielone a także bliskość rzeki Wisły pozwalają na wyciszenie się i złapanie oddechu po trudach dnia codziennego.
Osobom preferującym aktywny wypoczynek proponujemy skorzystanie z wielu turystycznych szlaków pieszych i rowerowych biegnących wokół obiektu. Zapraszamy także do skorzystania z licznych dodatkowych atrakcji takich jak np.: Leśny Park Niespodzianek.
W pobliżu znajdą Państwo wiele wyciągów i tras narciarskich, o różnych stopniach trudności, do uprawiania narciarstwa zjazdowego, biegowego, snowboardu i ski alpinizmu.

Wyspa Ski&Spa oddaje do Państwa dyspozycji 85 miejsc noclegowych w 36 komfortowo wyposażonych pokojach:
- 4 apartamenty,
- 10 pokoi 3 osobowych,
- 22 pokoje dwuosobowe, które mogą zostać wykorzystane także jako pokoje 1 osobowe.
Każdy pokój wyposażony jest w: TV-sat, radio, łazienkę i telefon

Do Państwa dyspozycji oddajemy: Restaurację Laguna, Lobby Bar czynny 24 godziny/dobę, Klub Wulkan. Restauracja może pomieścić 100 osób, serwujemy w niej śniadania w formie bufetu szwedzkiego a także obiady i kolacje. Szef kuchni poleca dania kuchni polskiej, jaki i dania europejskie. Atrakcją są także typowe góralskie dania regionalne.

Przyjęcia okolicznościowe i bankiety
W restauracji a także w klubie organizujemy przyjęcia okolicznościowe i bankiety. Zapewniamy wyśmienite posiłki, profesjonalną i uprzejmą obsługę kelnerską jak i oprawę muzyczną: DJ-a, zespołu muzycznego lub kapeli góralskiej.
Wieczorami możemy zorganizować biesiadę w chacie grillowej znajdującej się na terenie obiektu.