https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 POBYT WYPOCZYNKOWO-ZDROWOTNY Z KURACJĄ ZIOŁAMI OJCA GRZEGORZA SROKI - USTROŃ - NOWOŚĆ - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Promocje » POBYT WYPOCZYNKOWO-ZDROWOTNY Z KURACJĄ ZIOŁAMI OJCA GRZEGORZA SROKI - USTROŃ - NOWOŚĆ

USTROŃ - POBYT SANATORYJNY BEZ SKIEROWANIA DOSTĘPNE CAŁY ROK

 

Z KURACJĄ ZIOŁAMI Ojca Grzegorza Sroki

 

7, 14 lub 21 dniowe pobyty z pakietem zabiegów rehabilitacyjnych oraz specjalnie dobraną przez lekarza balneoklimatologa kuracją preparatami ziołowymi Ojca Grzegorza Sroki obejmującą następujące schorzenia: problemy układu krążenia, układu nerwowego, układu moczowego, układu pokarmowego, układu oddechowego, problemy ze stawami i kręgosłupem, z cukrzycą oraz otyłość.

 

W ramach zabiegów rehabilitacyjnych umożliwia się korzystanie z bazy rehabilitacyjnej w ramach balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, fizykoterapii, inhalacji i masaży na terenie ośrodka.

 

W ramach kuracji ziołami Ojca Grzegorza Sroki aplikuje się niezbędne preparaty ziołowe zgodnie ze wskazaniami lekarza przyjmującego i pod jego kontrolą. Dobór preparatów ziołowych do kuracji następuje podczas pierwszej wizyty lekarskiej po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego, badaniu oraz analizie wyników.  W trakcie pobytu w uzdrowisku kuracjusz otrzymuje wykaz przyjmowanych preparatów oraz zalecenia do stosowania na przyszłość

Cena od 1600.00 zł za 7 dni

W cenie pobytu oferuje się :

- Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (7,14 lub 21 dni - wg. tabeli)

- Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) możliwa dieta

- 1 x wizyta lekarska, ocena stanu zdrowia, zlecenie zabiegów (na początku pobytu)

- Zabiegi rehabilitacyjne wg. wskazań lekarza (10, 20 lub 30 – wg. tabeli)

- Kuracja ziołowa wg. wskazań lekarza (7,14 lub 21 dni - wg. tabeli)

- Doraźna opieka pielęgniarska

- Indywidualna konsultacja z dietetykiem

- Badanie laboratoryjne: morfologia krwi

- Program animacji czasu wolnego

- Dostęp do bezprzewodowego internetu

- Wstęp na salę fitness w godzinach pracy bazy rehabilitacyjnej

- Parking

 

Zalecenia dla pacjentów

Zalecamy przyjazd do sanatorium z aktualnymi wynikami podstawowymi: OB, morfologia, mocz, cholesterol. trójglicerydy i cukier.

 

 

Ojciec Grzegorz Sroka (1930-2006), franciszkanin, był niekwestionowanym autorytetem  w dziedzinie fitoterapii, najsłynniejszym polskim, a być może i światowym zielarzem zakonnym. Bardzo często jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół, były w późniejszym czasie pozytywnie weryfikowane przez badania naukowe. Opracował ponad 20 preparatów ziołowych (syropy, nalewki, pomady, krople, mieszanki ziołowe) na różne choroby i schorzenia.

 

REZERWACJA ORAZ INFORMACJA

TEL: 503 492 612 , 33 853 0110 ,

czynny przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00

e-mail: kontakt@beskid-promotions.pl

  
 
 
https://www.high-endrolex.com/37