Promocje » Sylwestrowy Kulig Rodzinny z Biesiadą od 14:00 do 16:00 .31.12.2019 - Wisła CzarneZapraszamy grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych na Sylwestrowy kulig Rodzinny z biesiadą w kolybie w Wiśle . Trasa kuligu wiedzie  wzdłuż malowniczej Białej Wisełki, leśnymi traktami, która jest jedną z najbardziej zapierających dech w piersiach dolin w Beskidzie Śląskim i jedną z najpiękniejsza dolin w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m.,  w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła jak również można zauważyć "skały grzybowe".

SYLWESTER RODZINNY 2019/20
Zapraszamy na Sylwestrowy kulig rodzinny
- koszt od osoby  75 zł , dzieci do lat 12 - 55 zł, dzieci do lat 3 - 25 zł
menu (zrobione przez gaździnę), biesiada , muzyka góralska na żywo - grajek-gawędziarz , palenisko w środku
- można zabrać własne soki, wody itp
- ubiór zimowy ciepły

Rozpoczęcie około 14.00 ( przejazd kuligiem z pochodniami wzdłuż Doliny Białej Wisełki do bacówki - biesiada w bacówce oraz powrót z bacówki do miejsca zbiórki z pochodnią) zakończenie o 16:00
W cenie kuligu : swojska kiełbasa, herbata z zielin, ketchup, musztarda, chleb, zbójecki żurek z kiełbasą, jednorazowe zestawy do posiłków.

*ilość miejsc ograniczona
**nie ma miejsc noclegowych w bacówce
** możliwość zorganizowania odwozu za dodatkową opłatą
** w razie braku śniegu kulig na wozach (koła)
- menu może ulec drobnej zmianie

2) Zapraszamy grupy na kuligi Świąteczne - termin oraz cena dostosowany dla potrzeb klientów