Galeria » Hotel Meta*** - Szczyrk

Hotel META znajduje się na południu Polski w przepięknie położonej miejscowości Szczyrk - perełce powiatu bielskiego, która jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych w kraju zarówno latem jak i zimą.

Szczególnie korzystne są cechy klimatu: czyste górskie powietrze, duże nasłonecznienie, układ temperatur oraz dobra wilgotność powietrza dodrze wpływają na ogólne samopoczucie. Miasto, otoczone ze wszystkich stron górami, posiada doskonałe warunki śniegowe. Śnieżna pokrywa na ogół utrzymuje się od grudnia do początku kwietnia, najdłużej w rejonie góry Skrzyczne (1257 m n.p.m.) i właśnie u jej stóp, 15 metrów od wyciągu krzesełkowego, mieści się Hotel META.

Już otwarte pierwsze na południu Polski Spa, które oparło swoją filozofię na wino terapii. Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości wina i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku wraz z możliwością korzystania z rytuałów opartych na kosmetykach marki TheraVine.

Podstawowa zasada naturalnej kosmetyki brzmi przecież:
"To, co kładziesz na ciało, ma być tak samo zdrowe i naturalne jak to, co przyjmujesz do środka".

Dlaczego maksyma ta nie miałaby odnosić się do wina? Dobroczynne właściwości trunku odkryto przed wiekami, a dzisiaj, my przywracamy stare tradycje i proponujemy je właśnie dla Ciebie. W dzisiejszym podejściu do winoterapii nie wystarczy już sama kąpiel w winie, czy masaż olejkami z pestek winogron. Prawdziwa winoterapia to coś znacznie głębszego, niemal filozofia życia oparta na przekonaniu o wiecznej młodości, którą osiągniemy dzięki odpowiednim zabiegom.
To połączenie energii natury z najnowocześniejszymi osiągnięciami kosmetologii. W naszym winnym SPA oprócz wykorzystywania darów natury używa się też kosmetyków powstałych na bazie winorośli, marki TheraVINE z regionu Stellenboch (południowoafrykańskich liści winorośli, pestek i samego wina).

A wszystko z kieliszkiem czerwonego wina w dłoni ... więc po zimowych szaleństwach na stokach zapraszamy na winne rytuały.