https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 Hotel Kotarz*** - Brenna - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Galeria » Hotel Kotarz*** - Brenna

 

 

 

Miejscowość wypoczynkowa w Górach Beskidu Śląskiego.

Pośród rozległych lasów, wzgórz Beskidu niebo z ziemia styka Hotel Kotarz*** Spa&Wellness.

Harmonijnie wkomponowany w krajobraz urzeka spokojem iciszą. To prawdziwa oaza zmysłów dla tych, którzy lubią niespiesznie spacerować po górskich szlakach oddychając świeżym powietrzem, pojeździć rowerem, pobiegać po lesie, odpocząć nad rzeką.

Gmina Brenna leży w górnym biegu Brennicy i otoczona jest zboczem Równicy, Trzech Kopców i Kotarza z wcinającym się w teren gminy masywem Starego Gronia.

Brenna należy do powiatu cieszyńskiego i sąsiaduje z Wisłą, Ustroniem i Szczyrkiem. Niewątpliwie jej atutem jest bliskie sąsiedztwo z Republiką Czeską, a także odległość od ośrodków miejskich, które wynoszą odpowiednio: Skoczów -12 km, Cieszyn – 30 km,Bielsko – Biała 25 km, Katowice – 62 km, Kraków – 121 km.

Brenna szczyci się również zabytkami architektury drewnianej, niepowtarzalnym folklorem, pięknem przyrody i mikroklimatu, bogactwem krajobrazu kulturowego.

 
 
https://www.high-endrolex.com/37