https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 Hotel Wellness "Dwór Dębowiec" - Dębowiec - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Galeria » Hotel Wellness "Dwór Dębowiec" - Dębowiec

Dwór Dębowiec, miejsce piękne i ciche w szmaragdzie ogrodu powstałe. Sławione drzewa– sędziwe buki, matrony lipy i mchami brodate dęby. Ptaki w koronach igrają, w piasku kąpieli zażywają, w ogród wpatrują, kunszt pejzażu w dzikich brzegach stawów podziwiają.

Dwór w gościnne progi zaprasza, wszystkie pokoje na 46 gości gotowe.

Zmęczonych pracą ukojenie czeka – wellness, masaże, SPA relaksem słynące i sauny do czerwoności rozgrzane. Jeśli pracy za mało konferować można w sali do tego przysposobionej.

W sali balowej, pod sklepieniem krzyżowym na filarach wspartym, podłoga kamieniem wykładana na gości weselnych oczekuje , takoż jeśli biesiadować bez weseliska zechcesz. Czasu u nas nie stracisz, jeno sadło przy dietetycznym jadle.

Do dworu spod lasa, z wioski… dotrzeć do nas łatwo. Sąsiadem nam Skoczów dostojny, Cieszyn graniczny i Wisła na stokach leżąca. Dębowiec solanką słynny na świat cały, nerwy ukoi, oddech poprawi i sen odmłodzi. Strudzonych życiem - relaksem obdarzy.

Beskid-Promotions posiada zniżki dla klientów firmy na wszystkie oferty Dworu ( od 5% do 10% )

 
 
https://www.high-endrolex.com/37