https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 SPA Hotel Diament*** - Ustroń - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Galeria » SPA Hotel Diament*** - Ustroń

SPA Hotel Diament w Ustroniu jest malowniczo położony w uzdrowiskowej dzielnicy Zawodzie, otoczony kilometrami tras spacerowych, w niedalekiej odległości od centrum i licznych atrakcji Ustronia. Przepiękny widok z naszych okien na panoramę Beskidu Śląskiego sprawia, że w tym miejscu można się zakochać na zawsze.

Do dyspozycji gości oddajemy 77 pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu, 4 sale konferencyjne dla 200 i 130 osób, restaurację, bar oraz SPA, w którym proponujemy kompleksowe programy regeneracyjne i pielęgnacyjne, masaże, profesjonalne zabiegi na twarz i ciało. W SPA oddajemy również saunę suchą, saunę parową oraz jacuzzi.
 

Do dyspozycji gości dostępny jest odrębny komputer z Internetem. Również na terenie całego hotelu polecamy bezpłatny Internet bezprzewodowy. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalny kącik do zabawy, którą uprzyjemnią pokazy bajek na DVD.

 

SPA Hotel Diament w Ustroniu to doskonałe miejsce na wypoczynek, wczasy, weekend wśród przepięknej górskiej przyrody. Nasze zaplecze konferencyjne i gastronomiczne, wieloletnie doświadczenie oraz liczne atrakcje regionu sprawiają, że hotel jest również idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i motywacyjnych. Przed Hotelem znajduje się obszerny, strzeżony i płatny parking na 50 samochodów. 

 

 
 
https://www.high-endrolex.com/37