https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 Hotel Nowa Ski *** - Karpacz - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Galeria » Hotel Nowa Ski *** - Karpacz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Nowa-Ski ***.
Ten komfortowo wyposażony obiekt stwarzający wrażenie baśniowego zamku położony jest u podnóża Księżej Góry, nad uroczym górskim strumieniem. Wszechobecnie otaczająca cisza gwarantuje wspaniały wypoczynek. Serdeczna profesjonalna obsługa uzupełniona wyśmienitą kuchnią spowoduje, że pobyt Państwa będzie bardzo udany.
Hotel położony jest w uroczym zakątku Karpacza, z cudownym widokiem na Śnieżkę. Otaczająca przyroda potęguje radość wypoczynku

 

Z okien swoich pokoi i apartamentów zachwycicie się Państwo cudownym widokiem Karkonoszy. Panorama godna koneserów, począwszy od Śnieżki, aż po cały główny grzbiet Karkonoszy zapewni, że spędzicie Państwo na swoim balkonie, niezapomniane chwile, gdy zmęczeni po całodziennej wspinaczce, będziecie mieli okazję oddać się kontemplacji przyrody, a może i nieba usłanego gwiazdami. Nasze noclegi Karpacz i okolice wprowadzą Państwa w błogi relaks.

Z drugiej strony, osoby stęsknione wyciszenia, cienia drzew i śpiewu ptaków, będą miały okazję zamieszkania w pokojach z widokiem na las, rozpościerający się na łagodnym zboczu Księżej Góry. Sąsiedztwo cudownej przyrody za oknem sprawi, że poczujecie Państwo energię natury i zdwojone siły do życia. Noclegi Karpacz i apartamenty, to niezapomniany odpoczynek w górach.

 
 
https://www.high-endrolex.com/37