https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 Hotel Relaks*** - Karpacz - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Galeria » Hotel Relaks*** - Karpacz

Trzygwiazdkowy Hotel Relaks to obiekt „z duszą”. Łączy w sobie elegancję oraz nowoczesność i wygodę. Naszym Gościom zapewniamy miłą atmosferę oraz dobrą obsługę, co w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawia, że czują się u nas jak w domu. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej całorocznej oferty. Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu z wyjątkiem wydzielonej palarni oraz baru.

Ogółem do Państwa dyspozycji oddajemy 40 komfortowych pokoi posiadających łącznie 78 łóżek oraz 101 miejsc noclegowych. W cenie pokoju goście otrzymują śniadanie, możliwość korzystania z kompleksu saun, bezpłatny monitorowany parking, dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego hotelu. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV SAT, telefon. Wszystkie pokoje są dla osób niepalących.

Hotel położony jest w cichej i spokojnej okolicy środkowego Karpacz około 10 minut spacerkiem od głównej ulicy Karpacza.

Latem to idealna baza wypadowa na górskie wycieczki piesze i rowerowe, tuż obok hotelu ma początek wiele szlaków turystycznych.

 

 
 
 
https://www.high-endrolex.com/37