https://www.high-endrolex.com/37 https://www.high-endrolex.com/37 Geovita - Mrzeżyno - Beskid - Promotions z nami zawsze udany pobyt w Beskidach i nie tylko
 

Galeria » Geovita - Mrzeżyno

 Mrzeżyno położone jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim u ujścia rzeki Regi, gdzie występują jedne z najbardziej malowniczych plaż na Pomorzu Zachodnim. Zachowane w stanie naturalnym wybrzeża wydmowe, porośnięte są borami bażynowymi, obfitującymi w rzadko spotykane gatunki roślin: bażynę czarną, borówkę bagienną i wiciokrzew pomorski.
Oprócz nietuzinkowych walorów przyrodniczych, plaża i port są miejscem, gdzie odbywa się większość mrzeżyńskich imprez plenerowych. Z myślą o osobach wrażliwych na piękno biżuterii zorganizowano Bursztynowy Jarmark. Podniebne loty i akrobacje można podziwiać podczas Święta Latawca, a morskich opowieści najlepiej wysłuchać, dzierżąc w dłoni kufel zimnego piwa, na Festiwalu Muzyki Morskiej “Słona Woda”. Do dyspozycji Gości jest kompleks 4 budynków z pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi typu studio oraz apartamenty (114 miejsc), wszystkie pokoje z łazienką, TV sat, radiem, suszarką, telefonem oraz sprzętem plażowym.

Baza odnowy biologicznej: hydroterapia (kąpiel solankowa w wannie, hydromasaż); fizykoterapia (laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, lampa Sollux, jonoforeza, galwano-borowina, interdyn, diadynamik, elektrostymulacja, galwanizacja); termoterapia (okłady borowinowe), aerozoloterapia, masaże, lecznicze, gimnastyka indywidualna i grupowa, gabinet kosmetyczny, basen letni, sauna sucha i parowa, solarium, wypożyczalnia rowerów, kort tenisowy, boisko do siatkówki i koszykówki, bilard, plac zabaw dla dzieci, przedszkole dla dzieci w lipcu i sierpniu, parking strzeżony od 01.04-30.10 Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane, w godzinach: śniadanie 8.00-10.00 obiad 13.00-15.00 obiadokolacja 16.45-17.45 kolacja 18.00-19.30 Możliwość wyboru diety wegetariańskiej, niskokalorycznej lub dla diabetyków.
W centrum można leczyć choroby narządów ruchu, układu nerwowego, układu oddechowego, układu krążenia, choroby przemiany materii i przewodu pokarmowego, choroby skóry, choroby narządów płciowych oraz choroby zawodowe
- 30 miejsc parkingowych
- bezpieczne dojście do plaży - 200 m
- odległość od Trzebiatowa 10 km
- odległość od Kołobrzegu 20 km
- w pobliżu obiektu znajduje się apteka i sklepy spożywcze
- ośrodek otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa na lata 2009-2011 za stworzenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa Gościom korzystającym z jego usług.
 
 
 
 
 
https://www.high-endrolex.com/37